Facebook

Odwodnienia liniowe z betonu

W ofercie posiadamy wysokiej jakości odwodnienia liniowe z betonu, które wykazują dużą wytrzymałość na obciążenia. Beton użyty do produkcji systemów zapewnia stabilność oraz wytrzymałość odwodnienia. Budowa systemu stanowi dużą oszczędność czasu, a także kosztów. Odwodnienia liniowe wykonane z betonu skutecznie zbierają wodę z utwardzonych nawierzchni. Są solidne i niezawodne, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w różnych miejscach. Bardzo ładnie się prezentują, co sprawia, że teren, na którym zostały wykonane, wygląda estetycznie.

Budowa odwodnień liniowych

Budowa odwodnień liniowych może się składać z różnych elementów, w zależności od potrzeb Klienta. Odwonienia liniowe składają się przede wszystkim z:

  • korytek,
  • rusztów,
  • skrzynek / studzienek odpływowych.

Odwodnienia liniowe mogą być wyposażone w specjalne mocowanie zatrzaskowe, które doskonale sprawdza się bez dodatkowego osprzętu. W celu zamontowania mocowania trzeba ułożyć ruszt na korytku, a następnie go przycisnąć. Wtedy ma miejsce zatrzaśnięcie, dzięki czemu ruszt jest bezpieczny dla pracy ruchu kołowego. Można go również bardzo szybko zdemontować, jeśli jest konieczność wyczyszczenia korytka.

W systemach umieszczana jest także blokada antywandal, zabezpieczająca przed zerwaniem bądź zdjęciem rusztu. Takie rozwiązanie jest zalecane przede wszystkim w miejscach, gdzie istnieje duże ryzyko kradzieży systemu. Odwodnienia liniowe mogą posiadać powłokę KTL, która spełnia wysokie wymagania jakościowe – zapewnia ochronę przeciwkorozyjną. Wyróżnia się ona jako bardzo cienka powłoka, wnikająca w strukturę żeliwa.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami