Facebook

Montaż odwodnienia liniowego

Dzięki zastosowaniu gotowych, prefabrykowanych odwodnień liniowych montaż odwodnienia liniowego nie jest tak trudny, jak mogłoby się wydawać. Gotowe, zintegrowane produkty, które znajdują się w naszej ofercie, zapewniają szybki montaż systemu. Takie rozwiązania pozwalają zaoszczędzić czas, a także koszty. Zapewniamy produkty, dzięki którym możliwy jest szybki i sprawny montaż odwodnienia liniowego. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, co sprawia, że możemy rozpoznać potrzeby oraz oczekiwania i zaproponować skuteczne rozwiązania.

Nasz dział techniczny zapewnia wsparcie Klientom w zakresie zaprojektowania systemu odwodnienia na obiekcie. Pozwala to zaoszczędzić czas, a także zyskać pewność, że system będzie funkcjonował prawidłowo. Z naszą pomocą zostanie on przystosowany do odebrania dużej ilości wody deszczowej nawet w czasie nawałnic. Dostarczamy produkty na terenie całej Polski – jeśli jesteś zainteresowany naszą propozycją, skontaktuj się z nami. Ustalimy termin, odpowiemy na wszystkie pytania i wytłumaczymy, na czym dokładnie polega montaż odwodnienia liniowego.

Jak wykonać odwodnienie liniowe?

Odwodnienie liniowe najlepiej wykonać przed ułożeniem nawierzchni, ponieważ montaż wiąże się z pracami betoniarskimi i licznymi wykopami. Wykonanie odwodnienia po ułożeniu nawierzchni może okazać się dużo trudniejsze i droższe. W celu zamontowania systemu należy wykopać miejsce na korytko z rusztem. Grubość warstwy fundamentu powinna być indywidualnie dostosowana do obciążenia. Po wykonaniu tego kroku trzeba ustawić korytko na fundamencie, a następnie zalać je betonem, co zwiększy stabilność systemu. Podczas wykonywania odwodnienia liniowego należy postępować zgodnie ze wskazówkami montażowymi, które są dostępne na stronie producenta. Można również skorzystać z pomocy działu technicznego.

Produkcja korytek do odwodnienia liniowego musi się odbywać bardzo starannie, ponieważ odpowiadają one za prawidłową pracę systemu. Oferowane przez nas korytka wyróżniają się wysoką jakością zbrojenia. Podczas ich produkcji następuje zagęszczenie betonu metodą wibracyjną. Dojrzewająca masa jest cały czas kontrolowana przez specjalistów. Należy odczekać minimum 24 godziny na rozszalowanie formy.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami