Facebook
black friday

BLACK FRIDAY w HAURATON Serwis

img

Z okazji BLACK FRIDAY mamy dla Was wyjątkową ofertę

Planujesz wymianę lub montaż nowego odwodnienia liniowego? Skorzystaj z nowoczesnych prefabrykowanych systemów odwodnień liniowych FASERFIX KS+ i FASERFIX BIG BL. Z okazji BLACK FRIDAY przygotowaliśmy dla Was promocję. 

Zarezerwuj dla siebie pierwszy metr odwodnienia liniowego za 99 zł

Przy zamówieniu minimum 12 metrów bieżących odwodnienia liniowego z serii FASERFIX KS+ lub FASERFIX BIG BL, pierwszy metr odwodnienia otrzymasz w promocyjnej cenie 99 zł. 

Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy na naszej stronie i w treści wiadomości wpiszesz hasło BLACK FRIDAY, a my odezwiemy się do Ciebie i potwierdzimy możliwość zamówienia pierwszego metra odwodnienia liniowego FASERFIX KS+ lub FASERFIX BIG BL w promocyjnej cenie. 

Ilość produktów promocyjnych jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszeń można dokonywać w dniach od 27.11.2020 r. od godziny 00:01 do 29.11.2020 r. do godziny 23:59.

REZERWUJĘ 1 METR ODWODNIENIA ZA 99 ZŁ

W promocji można wziąć udział tylko jeden raz. Cena promocyjna dotyczy pierwszego metra odwodnienia liniowego FASERFIX KS+ lub FASERFIX BIG BL. Jeśli zamówione zostały odcinki 4 metrowe, rabat zostanie odjęty proporcjonalnie dla 1/4 ceny koryta. Na przykład, jeśli cena jednego koryta o długości 4 metrów wynosi 2000 PLN, to 3 metry będą miały wartość 1500 PLN a 1 metr promocyjny będzie miał wartość 99 PLN. Wtedy łączna wartość jednego promocyjnego 4 metrowego odcinka będzie wynosiła 1599 PLN. Każde kolejne koryta pozostaną w cenie pierwotnej.

Odwodnienie liniowe to rodzaj instalacji, której celem jest odprowadzenie wody w pomieszczeniach (wewnętrzne) lub na zewnątrz budynków (w tym wypadku chodzi o odprowadzanie wody deszczowej). Składają się one z koryt odwadniających, montowanych na równi z nawierzchnią oraz rusztów, którymi koryta są przykryte. Woda, która do nich wpływa, jest odprowadzana do kanalizacji lub może być zebrana, podczyszczona i rozsączona do gruntu. Zastosowanie odwodnień liniowych chroni przed podmywaniem, a w konsekwencji ogranicza ryzyko strat materialnych, spowodowanych zalaniem nieruchomości i innych obiektów.

Skorzystanie z usług naszych ekspertów to gwarancja szybkiego i sprawnego montażu i wymiany odwodnienia w okolicach Państwa obiektu. Nasi pracownicy przygotują projekt, dzięki któremu firma wykonawcza dokona niezbędnych pomiarów, zamontuje studzienki opływowe, odpowiednio przygotuje podłoże do położenia instalacji, dokona posadowienia odpowiednich odcinków odwodnienia oraz wykończy (zabuduje) instalację. Produkty HAURATON zastosowane przy montażu podlegają wieloletniej gwarancji, dzięki czemu w razie potrzeby otrzymasz pomoc oraz będziesz mieć pewność, że instalacja składa się z elementów najwyższej jakości.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, której systemy odwadniające znajdują się przy najważniejszych obiektach sportowych, biurowych i infrastrukturalnych w Polsce.

Wymień odwodnienie na swoim obiekcie

Jeśli Twoje odwodnienie wymaga wymiany, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci w doborze systemu odpowiedniego dla Twojego obiektu.

Wymień odwodnienie na swoim obiekcie

Dowiedz się, jakie odwodnienie liniowe będzie najbardziej odpowiednie dla Twojego obiektu.

cta__img

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami